امارات متحده عربی طرح 100000 ویزای طلایی برای بهترین رمزگذاران جهان

UAE Golden visa

امارات متحده عربی برنامه خود را برای ارائه 100000 ویزای طلایی به بهترین استعدادهای برنامه نویسی رایانه چه در امارات متحده عربی و چه در سرتاسر جهان تعیین کرده است.

روز شنبه ، شیخ محمد بن راشد ، معاون رئیس جمهور و حاکم دبی ، گفت که امارات با تعدادی از غول های فناوری از جمله گوگل ، فیس بوک و آمازون برای آموزش 100000 جوان در زمینه برنامه نویسی رایانه ای قرارداد امضا کرده است.

ویزاهای طلایی – که اقامت طولانی مدت را به دریافت کنندگان تحویل می دهند – به کارآفرینان ، صاحبان شرکت ها و شرکت های نوپا تخصصی در زمینه کدگذاری اعطا می شود.

برنامه ملی رمزگذاران اکنون روند درخواست را آغاز کرده است.

این طرح هم برای ساکنان امارات و هم برای افراد مستقر در خارج از کشور در دسترس است.

این اقدام بخشی از یک استراتژی بلند پروازانه برای ایجاد 1000 شرکت دیجیتال برای تقویت اقتصاد امارات و افزایش حمایت دولت از شرکت های نوپا از 1.5 میلیارد دلار (0.41 میلیارد دلار) به 4 میلیارد دلار است.
“ما یک برنامه ملی برای رمزگذاران با Google ، Microsoft ، Amazon AWS ، Cisco ، IBM ، HPE ، LinkedIn ، Nvidia و Facebook با هدف آموزش 100000 رمزگذار ، ایجاد 1000 شرکت فناوری که جهانی می شوند و افزایش سرمایه گذاری های اولیه از طریق 5/1 میلیارد دلار تا 4 میلیارد دلار است. »شیخ محمد در توییتر خود نوشت.
“برنامه جدید نمایانگر گامی جدید در جهت استقرار اقتصاد دیجیتال ما است. جهان به سرعت در حال تغییر است و اقتصاد دیجیتال با رشد سریع ، انواع جدیدی از مشاغل را ایجاد می کند. برای پیشرفت در دنیای همیشه در حال پیشرفت ، باید آماده مقابله سریع با روندهای در حال ظهور. ”
عمر العلما ، وزیر امور اقتصادی دیجیتال ، هوش مصنوعی و سیستم کار از راه دور ، گفت که امارات متحده عربی از تخصص در گوشه و کنار جهان استقبال می کند که می تواند توسعه کشور را تسریع کند.
وی گفت: ارائه ویزای طلایی بهترین استعدادها را از داخل و خارج جذب می کند و به آنها امکان می دهد نقشی اساسی در آینده کشور داشته باشند.
رمزگذاران از هر ملیت و گروه سنی می توانند برای ویزای طلای امارات متحده عربی از طریق دفتر هوش مصنوعی در دولت امارات متحده عربی یا سازمان فدرال هویت و تابعیت اقدام کنند.
درخواست ها باید توسط نهادهای دولتی مسئول صدور ویزای طلایی برای رمزگذاران واجد شرایط ارسال شود.
واجد شرایط بودن برنامه به: متخصصان و استعدادهای برجسته ای که در زمینه های مختلف کدگذاری موفقیت کسب کرده اند ، کسانی که برای شرکت های پیشگام فناوری بین المللی کار می کنند ، فارغ التحصیلان مهندسی نرم افزار ، علوم کامپیوتر ، مهندسی سخت افزار ، فناوری اطلاعات ، هوش مصنوعی ، علم داده ، داده های بزرگ ، و مهندسی برق.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×