ترکیه پس از مذاکرات سطح بالا ، به سفر شینگن بدون ویزا نزدیکتر می شود

Turkey

ترکیه پس از مذاکرات سطح بالا ، به سفر شینگن بدون ویزا نزدیکتر می شود
در اول مارس ، رئیس جمهور اردوغان از بازگشایی کافه ها و رستوران های ترکیه که هم اکنون مجاز به باز ماندن برای فضای نشیمن و ناهار خوری است ، با ظرفیت 50، ، تا 7 بعد از ظهر خبر داد.

با نزدیک شدن سریع فصل گردشگری امسال ، به نظر می رسد که کل ملت مشتاقند که همه چیز بدون مشکل پیش برود ، با توجه به اینکه این بخش نقش مهمی در اقتصاد ترکیه دارد. استراحتگاه محبوب تعطیلات بدروم قبلاً علاوه بر برخی از خدمات از سرگیری مستقیم پروازهای بین المللی ، از گردشگرانی که از اولین بازدید از کشتی مسافرتی بین المللی در فصل می آیند استقبال کرده است.

با افزایش محبوبیت تابعیت ترکیه توسط برنامه سرمایه گذاری ، کسانی که اکنون تابعیت خود را دریافت می کنند می توانند در آینده مزایایی داشته باشند. ترکیه مدتهاست که برای ورود به اروپا مذاکره می کند و روز جمعه جلسه مهمی بین وزرای خارجه یونان و ترکیه برگزار شد. امنیت در دریای مدیترانه شرقی ، جایی که هر دو کشور از حقوق خود برای کشف نفت و گاز طبیعی استفاده می کنند ، مهمترین موضوع در دستور کار بود. با این حال ، این به طور طبیعی منجر به ادامه گفتگو در مورد سایر موضوعات مرتبط با اروپا شد.

قبل از تحقق هر نوع عضویت در اتحادیه اروپا ، که ترکیه قصد خود را در این هفته تأیید کرد ، دولت ترکیه آرزو دارد که ورود بدون روادید 90 روزه شهروندان خود به منطقه شینگن را تأمین کند. اتحادیه اروپا پیش از این لیستی از معیارها را در سال 2016 تعیین کرده بود که به گفته آنها ابتدا باید قبل از ادامه موضوع سفر بدون ویزا به منطقه شینگن ، که شامل جلوگیری از ورود پناهندگان سوری به اروپا است ، باید رعایت شود.

از آن زمان به بعد ، ترکیه با تکان دادن ویزای شخصی خود برای شهروندان اروپایی که به ترکیه سفر می کنند ، تمام تعهدات خود را به صورت بسیار دقیق و به موقع انجام داده و حتی اولین قدم بزرگ را که احتمالاً اقدامی متقابل است ، برداشت.

در حوزه سیاست بین الملل ، این یک کد نانوشته است که حرکاتی مانند اعطای سفر بدون ویزا توسط طرف پذیرنده به نوع خود برگردانده می شود. اگر این اتفاق بیفتد ، پس فرجام خواهی از تابعیت ترکیه چه معنایی دارد؟ ما معتقدیم که وقوع آن فقط یک مسئله زمان است زیرا اروپا اکنون بیش از هر زمان دیگری به ترکیه احتیاج دارد.

این احتمال قوی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که 23 درصد از زمین های کشاورزی اروپا در مرزهای ترکیه واقع شود ، نیازی به گفتن نیست که ترکیه به عنوان قطب انرژی منطقه گسترده تر است و خطوط انتقال لوله های گاز طبیعی را به اروپا ارائه می دهد.

یکی از سوال های رایج که در طول سالها توسط مشتریان از ما پرسیده شده این است که آیا ترکیه روزی به عضویت اتحادیه اروپا در خواهد آمد؟ گرچه ما در موقعیتی نیستیم که بتوانیم به این سوال ها پاسخ دهیم ، اما بسیار مطمئن هستیم که ظهور سریع ترکیه به عنوان یک بازیگر مهم در صحنه جهانی به تقویت روابط با همسایگان اتحادیه اروپا منجر خواهد شد.

روشن است که هم ترکیه و هم اتحادیه اروپا به یکدیگر احتیاج دارند ، به ویژه در زمانی که اتحادیه اروپا یکی از مهمترین اعضای خود یعنی انگلیس را از دست داده است.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×