خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی

دوبی در لوکس بودن حرف اول را در جهان میزند، گرانقیمت ترین خانه های نیز در این کشور وجود دارند و حالا می توان خانه های زیرآبی نیز در دوبی خرید. خانه های زیر آبی از دو سال گذشته در سواحل شهر دبی در حال تولید میباشند. اولین سری این سازه های زیر آبی Floating Seahorse اسم گرفته و دارای قیمت های میلیون دلاری میباشند.

در آب‌های اطراف ساحل زیبای شهر دبی زنجیره‌ای از جزایر وجود دارند که با اسم «قلب اروپا» شناخته می شوند. آن‌ها در واقع سازه‌های مشهور کشورهای اروپایی در ابعادی بسیار کوچکتر میباشند. اولین خانه شناور قلب اروپا که «اسب دریایی شناور» «Floating Seahorse» اسم گرفته، در سال ۲۰۱۶ به نمایش گذاشته شد.

از آن زمان، شرکت Kleindienst چند خانه زیر آبی دیگر با ابعاد بسیار بزرگتر نیز معرفی کرده هست که برخی از آن‌ها دارای قیمت حدود ۳٫۳ میلیون دلار میباشند.خانه درون آبی اسب دریایی شناور، دارای قیمت ۲٫۸ میلیون دلار بوده و محصول بیش از ۵ هزار ساعت پژوهش و بیش از ۱۳ هزار ساعت طراحی و مهندسی هست.

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی

این ادعایی هست که شرکت Kleindienst Group درمورد سازه زیر آبی خود داشته هست. اولین مدل در سال ۲۰۱۵ و پیش از آنکه پروسه فرآوری به آخر برسد به فروش رفت و این شرکت در همان سال حدود ۶۰ اسب آبی شناور به فروش رساند.بخش زیرین این خانه زیر آبی، از یک اتاق خواب اصلی و حمام تشکیل شده هست. ابعاد این فضا چیزی حدود ۲۵ متر مربع هست. درست در بیرون دیوارها، یک باغ مرجانی ۴۶ متر مربعی وجود دارد.

از درون اسب آبی شناور، مردمان خانه میتوانند اسب‌های آبی حقیقی که در آب‌های شهر دبی در حال شنا کردن میباشند را دیدن کنند. خانه های زیر آبی دارای یک تخت شناور عظیم و هم‌چنین عرشه دیدن بر روی سطح آب میباشند.اگر فردی بخواهد تن به آب بزند، یک نردبان بسیار ایمن در کنار تخت شناور در نظر گرفته شده هست و با بهره گیری از آن می توان به آب وارد شد و سپس از آن بیرون آمد. اگر شناگری خیلی حرفه‌ای باشد،

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی

میتواند مستقیما از روی سکو به داخل آب شیرجه بزند!از آنجایی که خانه های زیر آبی چیزی حدود ۴ کیلومتر از سواحل شهر دبی دور میباشند، مردمان باید با بهره گیری از قایق و یا هواپیما خود را به آن‌ها برسانند. در این پروژه هنوز روشی مشخص برای معاشرت به خانه‌ها در نظر گرفته نشده هست. پیش‌بینی می کنیم با افزایش شمار این خانه‌ها،

شرکت مجری پروژه اقدام به فرآوری اسکله در منطقه کند. در ادامه چندین قایق و یا دیگر انوع وسیله نقلیه در آنجا پهلو خواهند گرفت. Kleindienst Group امیدوار هست این‌چنین خانه های زیر آبی تبدیل به یک استاندارد برای داشتن زندگی ولخرجانه شوند!

این شرکت هم‌چنین امیدوار هست بتواند زندگی طبیعی اسب‌های آبی منطقه، که مدتی هست به خطر افتاده، را نجات بدهد. آن‌ها در تلاشند با فرآوری مرجان‌های مصنوعی در اطراف خانه های زیر آبی ، منطقه‌ای ایمن برای زندگی و تولید مانند اسب‌های آبی حقیقی ایجاد کنند.

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی

این شرکت سری اخیر خانه های زیر آبی خود با اسم Signature Edition را در پاییز سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. ابعاد آن‌ها به شماره خیره‌کننده ۳۷۰ متر مربع افزایش پیدا کرده و چیزی حدود ۳٫۳ میلیون دلار قیمت دارند. این ویلاهای زیر آبی را باید یک ارتقای بزرگ در سنجش با مدل اورجینال بدانیم.

در خانه های زیر آبی Signature Edition چهار اتاق خواب و چندین اتاق دیگر در نظر گرفته شده که می توانند به اتاق خواب تبدیل شوند. پس تا برای هشت انسان بالغ و هشت طفل فضای کافی وجود دارد. خصوصیت اصلی سازه‌های بزرگتر مجهز شدن به اتوماسیون خانگی هوشمند هست.

نمای بخش زیر آب غیر قابل یقین و بسیار شگفت‌انگیز هست. زندگی موجودات دریایی را میتوان خیلی شفاف حین قرار داشتن در پذیرایی دیدن کرد.حدود ۸۰ متر مربع فضای زندگی و ۵۵ متر مربع باغچه وجود دارد.شرکت Kleindienst اعلام کرد تا به حال، سه نسخه اول خانه های زیر آبی اخیر خود را به فروش رسانده هست. اسم جدید ترین آن‌ها Tzar Edition بوده و به جای شهر دبی، در سن پترزبورگ روسیه ساخته شده هست.

بیش از ۲۰۰ طراح، مهندس و معمار از ۲۵ کشور جهان برای به واقعیت تبدیل شدن پروژه تولید خانه های زیر آبی با یکدیگر مشارکت کرده‌اند

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی

منبع: پورتال اینترنتی پارس ناز

 

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
جستجو
حدود قیمت از به
سایر ویژگی ها
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×